AGS TEKNOLOJİ

AGS, Lojistik sektöründe taşıma ve yükün güvenliğinin en üst düzeyde sağlanmasını temin etmek için geliştirilen, klasik araç takip sistemlerinin darbe sensörleri, güzergâh kameraları, ısı sensörleri vb. katma değerli araçlarla takviye edilmiş bir yüksek teknolojili güvenlik kitidir.
 
AGS ile hedeflenen hem araç kullanıcılarını “Güvenli Taşıyıcı” kategorisine alarak sektörde akredite etmek hem de indirimli trafik ve yük sigortalarından faydalanma fırsatı yaratmaktır.

AGS ile güvenlik ve prestijini arttıran araç sahipleri pazarda daha hızlı ve kolay yük bulabilecek, navlun tekliflerinde avantajlı bir konumdan anlaşma şansı yakalayacaktır.
 
Bu kayda değer avantajlarla “tercih edilirliği” artacak olan AGS ile TIRPORT’a üye kamyonlara Araç Takip Sistemi ve Güzergâh İzleme Kamerası takılacak, aracın tüm seyri “AGS (karakutu)” ile kayıt altına alacaktır. Bu sayede kamyonların trafik sigorta primleri önemli indirimler alınabilmesi imkanları yaratılacaktır.  
 
 
AB PLUS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

AB Plus Bilişim Teknolojileri A.Ş., Türkiye’nin ilk internet teknolojileri kuluçka (incubator) şirketidir.
 
AB Plus, sosyal yaşama değer katacak, yaşam kalitesini arttıracak, hayatı kolaylaştıracak uygulamaları düşünen, planlayan, fonlayan ve projenin sağlıklı bir şekilde canlıya geçmesini yöneten bir Internet Projeleri Yatırım Şirketidir. 

Çözüm Ortaklarımız